Curs Postuniversitar de Perfectionare in Ozonoterapie

Va informam organizarea de catre Societatea Stiintifica Romana de Oxigen Ozono Terapie ( SSROOT) impreuna cu Facultatea de Medicina din cadrul Universitatii Titu Maiorescu , a celei de-a XII-a Editie a Cursului Postuniversitar International de Perfectionare in Ozonoterapie . Cursul se va desfasura in zilele de 13, 14 , 15 Noiembrie - Modulul I ; 20, 21, 22 Noiembrie - Modulul II ;  27 , 28, 29 Noiembrie - Modulul III .
  Se vor acorda puncte EMC.

Inscrierile pentru Cursul Postuniversitar International de perfectionare in ozonoterapie incep din data de 15.09.2015 si dureaza pana la ocuparea tuturor locurilor disponibile . Pentru sesiunea NOIEMBRIE 2015 , Directia Generala Invatamant Superior din cadrul Ministerului Invatamantului a stabilit un numar maxim de 20 locuri pentru cursanti.

- cerere inscriere ,
  - copie legalizata diploma licenta ,

- copie legalizata certificat nastere,
  - copie OP taxa de curs .

! Plata taxei de Curs se va face ulterior aprobarii dosarului de inscriere .

Toate acestea vor fi trimise pe adresa SSROOT : str. Stirbei Voda 94, et 2, ap 3, sector 1, Bucuresti , cod postal 010118 , sau prin email: mailto:secretariat@asociatia-ozonoterapie.ro , emilvancea@yahoo.com

CERERE DE INSCRIERE LA CURSUL POSTUNIVERSITAR DE PERFECTIONARE  IN OXIGEN-OZONO TERAPIE

SESIUNEA NOIEMBRIE 2015

CATRE :

UNIVERSITATEA “TITU MAIORESCU” BUCURESTI

FACULTATEA DE MEDICINA

Stimate Domnule Decan,

Prin prezenta, subsemnata(ul)..............................................................., cu domiciliul in ............................, str. ............................., nr........., bl. ...., et. ....., ap. .... sector/judet .................., CNP : ...........................................................

loc de munca ........................................., specialitate................... grad profesional .................................., va rog sa-mi aprobati inscrierea la Cursul POSTUNIVERSITAR de perfectionare in Oxigen-Ozono Terapie – Sesiunea Noiembrie 2015.

Data,                          Semnatura,