Curs Postuniversitar International de Perfectionare in Ozonoterapie

Va informam organizarea de catre Societatea Stiintifica Romana de Oxigen Ozono Terapie ( SSROOT) impreuna cu Facultatea de Medicina din cadrul Universitatii Titu Maiorescu , a celei de-a XIII-a Editie a Cursului Postuniversitar International de Perfectionare in Ozonoterapie . Cursul se va desfasura in zilele de 20, 21 , 22 Mai - Modulul I ; 27, 28, 29 Mai - Modulul II ; 03 , 04, 05 Iunie - Modulul III .
Se vor acorda 45 puncte EMC.
Inscrierile pentru Cursul Postuniversitar International de perfectionare in ozonoterapie incep din data de 22.02.2016 si dureaza pana la ocuparea tuturor locurilor disponibile . Pentru sesiunea MAI 2016 , Directia Generala Invatamant Superior din cadrul Ministerului Invatamantului a stabilit un numar maxim de 20 locuri pentru cursanti.

- cerere inscriere ( o veti primi prin email) ,
- copie legalizata diploma licenta ,

- copie legalizata a foii matricole ( supliment diploma)

- copie legalizata certificat nastere

- copie legalizata a certificatului de casatorie (daca este cazul)

- adeverinta medicala

- 2 fotografii in formatul3/4

! Plata taxei de Curs se va face ulterior aprobarii dosarului de inscriere .

Toate acestea vor fi trimise prin email: mailto: secretariat@asociatia-ozonoterapie.ro , emilvancea@yahoo.com

si vor fi depuse la secretariatul Facultatii de Medicina a Universitatii Titu MAiorescu, Bucuresti  , Str. Gheorghe PetraƟcu nr.67A